Остання редакція: 19 вересня 2024

Звітно- виборча конференція для здобувачів вищої освіти факультету

18 вересня відбулася звітно- виборча конференція для здобувачів вищої освіти факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин. На  зустрічі були присутні: помічник ректора Валентина Черниченко, куратори здобувачів вищої освітита заступник декана з виховної роботи Лариса Розборська. Головуючою на конференції була–голова студентського самоврядування факультету Любченко Анна Сергіївна. Під час конференції розглянули затверджені у порядку денному питання -

1. Звіт про роботу Ради студентського самоврядування факультету (прозвітувала -  Курмаз Олександра) - усі присутні переглянули представлену презентацію та відео.
2. Обрання делегатів від факультету на студентську конференцію університету.

Так, було обрано одноголосно представників з кожної спеціальності, серед делегатів: - за спеціальністю екологія та безпека життєдіяльності: Роговик Тимофій, Григораш Анастасія, Корсанюк Анастасія, Курмаз Олександра, Люльчик Іван, Скоромний Денис, Хоменко Маріанна, Почка Олена; - за спеціальністю садівництво, плодоовочівництво і виноградарство: Алєксєва Анастасія, Похиленко Вікторія, Лебідь Кирило, Микода Іларіон, Свирид Уляна, Величко Влад, Качмар Софія, Ткаченко Яна, Білоус Сергій, Горматюк Роман, Олійник Юлія, Каша Лілія, Дудка Альона, Лещенко Микола, Куцан Ілля; - за спеціальністю захист і карантин рослин: Юлія Савранська,Лохачов Петро, Пустовойченко Констанці, Тифанюк Дмитро, Бабійчук Маргарита, Гладкий Артем, Кісіль Артем, Колос Владислав, Крижанівський Дмитро, Напханюк Ульяна, Олійник Анастасія, Сіраченко Богдан, Тріщинський Андрій, Тріщинський Матвій, Яровий Ярослав; - за спеціальністю Біологія та біохімія пропоную: Любченко Анна, Зиза Денис, Ветушняк Ростислав, Березюк Денис, Цегельник Валерія, Соколов Тарас, Лісова Юлія, Литвенюк Павло, Кульчицький Денис, Чорнобривець Наталія.

3. Порядок проведення виборів до студради факультету. Обрання виборчої комісії.

Кожен студент має право обирати і бути обраним до студради факультету. Всі права та можливості прописані в положеннях про студентське самоврядування і в положенні про
Вибори студентів. Розглянуто основні етапи та порядок виборів. Для початку обрано виборчу комісію, наголошуючи, що члени виборчої комісії не мають права балотуватися до студради факультету. Завданням виборчої комісії нашого факультету полягає в підготовці і проведені виборів до ради студентського самоврядування факультету. З 18 вересня  розпочинається передвиборна кампанія, до студради факультету. Всі бажаючі стати членами студради факультету повинні написати заяву на ім’я голови Виборчої комісії і мотивувати своє бажання та плани подальшої роботи у складі комісії. До заяви потрібно додати фотокартки в електронному форматі, додати виборчу програму та мотивований лист. Виборча програма має передбачати ті ідеї, які заплановані та будуть  втілені будучи в студраді, а також свої досягнення, хобі. Всі кандидати будуть представлені на сторінках студради у соціальних мережах та на сайті нашого факультету у вкладці студенту.