+38 (04744) 3-40-77; +38 (04744) 3-07-32; +38 (098) 218-15-33
Меню
Остання редакція: 11 жовтня 2023

Похід в кіно. Виховання молоді.

"Безстрашні серця здобувають перемогу" - такий слоган до документального фільму "Вовк. Страху нема" цілком відображає його суть. До прем'єри перегляду стрічки долучилися студенти та співробітники факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин та із вдячності за невтомну 10-тирічну оборону рідної землі військовослужбовцями, вшанували пам'ять  Воїнів, які віддали свої життя за Волю і Незалежність України.

 Усі присутні із захопленням та глибокою шаною спостерігали за  мистецтво професії воїнів Сил спеціальних операцій та історії, які створювалась впродовж трьох років у співробітництві з військовими. Унікальні історичні матеріали Голодомору та особистостей Розстріляного Відродження з кінофотофоноархіву ім. Г. С. Пшеничного утверджують у свідомості та почуттях особистості патріотичні цінності, переконання і повагу до культурного історичного минулого України. 

Дякуємо воїнам та авторам за військово просвітницький фільм та національно-патріотичне піднесення, безцінний вклад у збереження  історичної пам’яті та культивування іміджу Захисника України.