Остання редакція: 11 вересня 2024

ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ І КУРСУ З ПСИХОЛОГОМ

Згідно із реалізацією плану виховної роботи на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин відбулася зустріч студентів першого курсу із практичним психологом Уманського НУС, Валентиною МАЗУРЕНКО.

Під час зустрічі, з метою забезпечення соціального супроводу та психологічного забезпечення навчально-виховного процесу серед здобувачів вищої освіти було запропоновано різноманітні завдання, тести спрямовані на розкриття рівня мотивації до навчання та аналізу бар'єрів у здобутті нових знань. Під час тестування студенти мали можливість активного діалогу на тему емоцій, їх прояву залежно від індивідуальних особливостей особистості та конкретної життєвої ситуації. Дана зустріч виявила неабияку зацікавленість серед здобувачів вищої освіти, що проявилося в їх активності під час спілкування та великій кількості запитань, на які Валентиною МАЗУРЕНКО було надано ґрунтовні відповіді. Оскільки перший рік навчання в університеті завжди вивляється для молоді складним, а нові обставини та складні умови сьогодення приносять зміни і мають вплив на якість засвоєння знань, адаптації для здобувачів освіти відіграє першочергове значеня. Значна увага приділялася розумінню цінності збереження рівноваги в цей складний час та спробували на практиці доступну і просту у виконанні техніку для самодопомоги. Адже, захист психічного здоров’я і соціального благополуччя срияє підвищенню єфективності усіх учасників освітнього процесу. Поряд з тим,  психолог запросила студентів у разі їх необхідності на індивідуальні зустрічі, які будуть спрямовані на забезпечення всебічного особистісного розвитку молодої людини та  її повноцінного психічного здоров’я.

Висловлюємо щиру подяку Валентині МАЗУРЕНКОі, за такий цікавий та вельми актуальний захід!