Остання редакція: 06 березня 2021

Квест студентів факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин « В пошуках знань»

На факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин студенти займаються не лише навчанням, а й розважаються за допомогою різноманітних інтелектуальних ігор. Однією з таких є квест — весела та динамічна гра, що має неосяжні освітні можливості. Квест, як форма навчально-виховної взаємодії, легко адаптується до будь-якої навчальної дисципліни та дає змогу інтегрувати гру в навчання, а навчання в життя. Проте аби  коефіцієнт корисної дії навчального заняття був максимальним, квест має відповідати психолого-педагогічним особливостям учасників. У процесі проходження квесту студенти послідовно виконували усі етапи цифрового залучення, задовольняючи власні освітні потреби та отримали масу задоволень.