Остання редакція: 06 вересня 2024

Волонтерські ініціативи з плетіння маскувальних сіток для захисників

В нелегкий час, коли країну охопила війна, кожен свідомий громадянин намагається бути корисним і допомогти Збройним силам України перемогти ворога. Так, студенти та співробітники факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського НУС не залишилися осторонь і постійно приймають активну участь у волонтерській діяльності, зокрема – плетуть маскувальні сітки на потреби захисників України.

Ідея плетіння маскувальних сіток для військовослужбовців  об’єднала активну молодь  та стала символом єдності українського народу, що відіграє критичну роль у забезпеченні захисту наших невтомних героїв. Поєднання навчання з волонтерством допомагає студентам не тільки здобувати корисні навички для майбутнього, але й відчувати себе частиною великої спільноти, що працює на благо країни. Саме волонтерство допомагає формувати відповідальність, лідерські якості та соціальну активність, що є важливими компонентами сучасної освіти.

Допомагайте, долучайтесь і пам'ятайте, що перемога залежить від кожного з нас: від підтримки, допомоги і віри! Слава Україні!