Остання редакція: 04 січня 2023

Марафон добрих справ у День Святого Миколая!

В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця – захисника, наставника і покровителя, що прославився своєю добротою, чуйністю і допомогою нужденним. Тому День Святого Миколая – це свято віри, світла і добра. Свято, яке виховує культурні цінності, вчить милосердю, великодушності і любові до оточуючих людей.

До Дня Святого Миколая колектив та студрада факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин долучилися до Марафону добрих справ та не оминули увагою дітей-сиріт, дітей-інвалідів, людей похилого віку та воїнів ЗСУ. Нехай  частіше в житті трапляються дива, а люди ніколи не втрачай в них віру!

Нехай Святий Миколай Чудотворець почує молитви всіх українців, зміцнює здоров’я і сили наших захисників, сприяє  на шляху до нашої Перемоги!