Остання редакція: 11 січня 2024

День святого Миколая та Збройних Сил України

Віднині та щороку, 6 грудня в Україні відзначають  День Святого Миколая та важливе державне свято - День Збройних Сил. Микола Чудотворець - це уособлення доброти та милосердя. Він завжди допомагає тим, хто цього потребує, адже  окрім подарунків, він приносить в кожну оселю радість, надію та любов. Напевно, не лише діти, а й дорослі найбільше чекає Святого Миколая, який щедро дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, леліє в серцях світлі почуття доброти, радості і втіхи. Особливої уваги у цей день, заслуговують ті, хто робить неможливе для нашої безпеки, справжні чарівники, які творять дива. Наші захисники та захисниці мають неймовірну мужність, силу волі та любов до України. Активна молодь факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин традиційно приєднується до святкових привітань та дарування подарунків нашим захисникам та захисницям. Також, у цей день потребують особливої уваги від нас, дорослих – це діти та люди похилого віку, зокрема дружня факультетська родина відвідала центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю "Пролісок" та Будинок Ветеранів нашого міста. Нехай кожен із Вас відчує підтримку та віру у майбутнє, щоб ці свята наповнили домівки теплом і спокоєм у такі непрості часи.