Остання редакція: 31 серпня 2024

День вшанування Пам'яті захисників України.

29 серпня студенти та викладачі факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин вшанували День Пам'яті Захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Це не єдиний день у році, коли ми згадуємо, віддаємо шану, розповідаємо про тих, хто віддав життя, щоб відстояти Україну, її державність, незалежність і соборність. Але це особливий день, нагода для всіх у суспільстві разом зосередитися на пам’яті, шані і вдячності.

Цьогоріч, попри тернистий шлях до перемоги, але з впевненістю, що українське суспільство докладе всіх зусиль, щоб наші загиблі герої викарбовані в нашій пам’яті не абстрактною цифрою, а довічною шаною, якої тільки заслуговують ті, хто віддав життя за свою Батьківщину. Щоб наша пам’ять про них була живою...

У пам'ять про випускників Уманського НУС, які загинули під час російсько-української війни, були покладені квіти Героям до туб з їх портретами. Також були передані зібрані донати ГО «4.5.0 Україна» для потреб наших захисників.

Пам’ятаємо і будемо пам’ятати.

Відео - День вшанування Пам'яті захисників України.