+38 (04744) 3-40-77; +38 (04744) 3-07-32; +38 (098) 218-15-33
Меню
Остання редакція: 02 жовтня 2023

ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я!

Популяризація здорового способу життя та активного відпочинку залишається пріорітетним завданням для здобувачів освіти та співробітників факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин.

Тож, традиційно з нагоди Дня Здоров'я студентський та викладацький актив факультету із задоволенням та ентузіазмом проводить захід серед мальовничої природи Білогрудівського лісу. Усі присутні приймали активну участь у запланованих заходах, спортивних змаганнях та конкурсах. Дружня та невимушена атмосфера, цікаве дозвілля, гарний настрій та свіже повітря сприяли згуртуванню студентсько-викладацького колективу, формуванню єдиного спортивного та корпоративного духу.

Враховуючи складні умовах сьогодення, дякуючи нашим захисникам та захисницям за можливість навчання, активного студентського життя та спільного відпочинку. Вдячні всім хто приймав активну участь  у спортивному святі , де згуртованою  факультетською спільнотою продемонстрували притаманний сильний дух, незламний характер і єдність команди!