Остання редакція: 13 листопада 2020

Засідання Вченої ради факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин

На факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин 12 листопада 2020 року відбулося засідання Вченої ради факультету, на якому розглянули такі питання:

1. Про підготовку до підсумкової атестації студентів освітнього рівня "Магістр" денної та заочної форм навчання (доповідає декан факультету С.В. Щетина)

2. Конкурсні справи.

3. Різне.

Рішення засідання вченої ради:

1. Завідувачам кафедр інформацію про підготовку до підсумкової атестації студентів освітнього рівня "Магістр" денної та заочної форм навчання довести до відома викладачів з метою покращення її результативності.

2. Результати таємного голосування щодо обрання на вакантну посаду декана факультету затвердити.

3. Результати таємного голосування щодо обрання на вакантні посади викладачів та старших викладачів факультету затвердити.

4. Завідувачам кафедр інформацію про нововведення до умов вступу абітурієнтів до закладів вищої освіти у 2021 році та необхідності покращення проведення профорієнтаційної роботи на факультеті довести до відома викладачів.