Остання редакція: 01 вересня 2021

З Днем знань!

Шановні першокурсники, викладачі та студенти Уманського національного університету садівництва, щиро вітаємо з Днем знань та початком нового 2021-2022 навчального року! Для першокурсників цей день особливий, урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий, але водночас нелегкий час пізнання, час нових звершень і час самостійного життя. І їхнім головним завданням є здобуття омріяної спеціальності! Формування себе, як патріотично налаштованої особистості, яка творчо мислить і прагне пізнавати незвідане,  спроможна поставити перед собою недосяжну мету і неодмінно досягнути її! Від сьогодні – ви поповнили нашу велику і дружню університетську родину!!! Пам’ятайте,  саме освіта та знання є справжнім безцінним надбанням народу. яке визначає його потенціал та розвиток на майбутнє. Високоосвідчені люди - це найцінніший скарб кожної країни, адже тільки освічена людина може здолати всі перешкоди, досягти глибини мудрості та висоти знань.

Також, сьогоднішнє свято знаменує нові здобутки та важливі дослідження і для наших викладачів та науковців! Які покликані ділитися своїми знаннями та досвідом з молодим поколінням, відкривати нові горизонти, бути мудрими і наполегливими. І лише разом ми зможемо забезпечити якісну освіту студентам, підвищити їхній інтерес до навчання і вибору майбутньої професії та виховати справжніх патріотів нашої країни.