Остання редакція: 28 лютого 2023

Волонтерський рух - Окопні свічки для ЗСУ

Студенти та співробітники факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського НУС долучилися до волонтерського руху - виготовлення окопних свічок для військових на фронт. Усі працювали з наснагою та завзяттям, розуміючи, наскільки важливою й відповідальною є спільна праця. Адже одна окопна свічка невеликого розміру активно горить майже три години, завдяки цьому можна переварити один літр води за 24 хвилини (за температурі +/- 0 градусів, в експерименті використали бляшанку з-під кільки – 10х3 см). Її важко загасити вітром, вона не боїться вологи, легко вміщується в кишеню, може запалюватися не один раз. Це чудова річ, дешевша, ніж газові балончики та не потребує додаткових аксесуарів. Її можна використовувати як для підігріву/приготування їжі, так і для розведення вогнища із сирих (мокрих) дров, для опалення невеликих приміщень і просто для зігрівання рук. Незламність і єдність є запорукою Перемоги! А допомога нашим героїчним воїнам - честь і обов'язок кожного українця!

Дякуємо всім, хто долучився до цих важливих справ.

Чекаємо й надалі на участь наших надзвичайних студентів у майбутніх заходах на підтримку ЗСУ.