Остання редакція: 16 квітня 2024

Тиждень відкритих дверей в УНУС

З 15 по 21 березня в Уманському НУС розпочато традиційний захід - Тиждень відкритих дверей, у межах якого майбутні вступники мають змогу отримати необхідну та цікаву інформацію про навчання в університеті для  наступного кроку до своєї освіти і мети. Під час заходу абітурієнти мають можливість більше дізнатися про факультети, спеціальності та напрямки підготовки здобувачів освіти, знайомство з освітнім простором студенства. У рамках зустрічі на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин представлено презентація спеціальностей за якими здійснюється підготовка фахівців, цікаві експонати та захоплююча демонстрація дослідів, усі охочі мають змогу брати участь у вікторині та виграти корисні призи, а також отримати актуальну та корисну інформацію у дружній атмосфері приємного спілкування.