Остання редакція: 02 вересня 2021

Перша лекція 2021-2022 навчального року присвячена 30-річчю Незалежності України

1 вересня 2021 року для студентів  факультету Плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського НУС проведено лекцію приурочену 30-річчю Незалежності України!

День Незалежності України – головне державне свято нашої Батьківщини, що відзначається щороку 24 серпня на честь прийняття Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України. Загаловідомо, що  з часів Київської Русі українці прагнули жити вільно, сповідувати свої традиції та звичаї, не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків. Історичні умови складалися так, що  наші співвітчизники протягом століть боролися за свою свободу, і лише нинішнє покоління – наші сучасники у 1991 році вибороли її.

Ця визначна дата назавжди увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпила його вікові, демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Свядкуючи 30 років незалежності своєї країни, упродовж яких захищали своє право бути вільними, наші співідчизники навіть сьогодні продовжують  боротьбу за свободу, ідентичність та територіальну цілісність рідної землі. Українські захисники відстоюють незалежність ціною власного життя.