Остання редакція: 07 червня 2024

«ПАРОСТКИ ДРУЖБИ СТАЮТЬ НЕЗЛАМНИМИ, КОЛИ МИ РАЗОМ»

Традиційно, напередодні 9 червня, за ініціативи колективу факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин відбувся захід до Міжнародного дня друзів - адже друзі й справжня дружба є вагомими цінностями в житті кожної людини! Усі присутні заходу, під гаслом: «ПАРОСТКИ ДРУЖБИ СТАЮТЬ НЕЗЛАМНИМИ, КОЛИ МИ  РАЗОМ» приймали активну участь в цікавому квесті "Відкрий кордони України", іграх, творчих завданнях, підтримуючи дружню атмосферу спілкування у мальовничому Білогрудівському лісі. Активна студентська молодь із захватом долали перешкоди у пошуку пазлів до мапи України, проявляли інтелектуальні здібності та  творчі навички у музичному конкурсі, танцювальному флеш-мобі, відмінну фізичну підготовку під час гри у Дружній волейбол. Окремо, згідно розважальної програми заходу, відзначено кращих студентів університету. Так, голова профкому Маргарита ПАРУБОК  підготувала подарунки та дипломи у наступних номінаціях:

«Краща академічна група УНУС» — 11-м група факультету менеджменту, староста — Аліна ГОЛОБОРОДЬКО, куратор — Людмила ДЛУГОБОРСЬКА;

До дня 180-річчя університету нагороди отримали переможці фотоконкурсу «Сучасність УНУС у світлинах»:

за зайняте І місце «Великі світлини маленьких місць» — Уляна ГРИГОРЕНКО, студентка 11-кн групи факультету економіки і підприємництва;

за зайняте І місце «Сучасність УНУС» — Тамара КОРНІЄНКО, студентка 21-зр групи факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин;

за зайняте І місце «Молоді очі університету» — Анна ЛЮБЧЕНКО, студентка 31-б групи факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин.

В номінації «Вибір глядачів» — Ростислав Смаровоз, студент 21-т групи інженерно-технологічного факультету.

Відзначили студентів, які перемогли в огляді-конкурсі «Краща кімната в студентських гуртожитках УНУС»:

за зайняте І місце — Ілона НЕПОКРИТА, студентка факультету агрономії;

за зайняте І місце — Дар’я ДЕМИДОВА студентка факультету агрономії;

за зайняте І місце — Руслана МЕЛЬНИК, Вікторія КУЗНЕЦОВА, Анастасія КОВТЮШЕНКО студентки факультету менеджменту;

за зайняте ІІ місце — Тетяна ЗАЇКА студентка факультету менеджменту та Євгенія ЗАЇКА студентка факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин;

за зайняте ІІІ місце у — Анастасія ГРИНЬКО, Анастасія МОРОЗЮК, Вероніка ДУДНИК студенти факультету економіки і підприємництва;

заохочувальний приз отримали — Даниїл БРЕУС та Руслан МЕТЕЛЬСЬКИЙ, студенти факультету агрономії, які зробили свою кімнату в гуртожитку кращою.

із особливим задоволенням учасники заходу насолоджувалися активним відпочинком, власноруч приготовленими стравами на вогні та освіжаючим лимонадом від нашого незмінного спонсора "Уманьпиво".

Відео: "Похід до Білогрудівського лісу"!

Завдяки ЗСУ, молодь університету мала змогу активно провести час з користю та підтримати щирими донатами наших захисників завдяки акції "Франка на фронт" . Так, за зібрані кошти, підтримуючи наш громадянський обов'язок та активну волонтерську діальність на чолі із Ларисою РОЗБОРСЬКОЮ, завідувачкою кафедри біології, мали змогу передати нашим захисникам воду, енергетичні напої та каву.

Щиро вдячні організаторам та університетському загалу за підтримку та допомогу, адже тільки разом впевнено крокуємо до Перемоги!