+38 (04744) 3-40-77; +38 (04744) 3-07-32; +38 (098) 218-15-33
Меню
Остання редакція: 03 липня 2019

Активний і здоровий відпочинок студентів Уманського НУС

Студенти факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин, а саме біологи і екологи, здійснили туристичний (піший) похід по маршруту Умань – с. Корж-Кут  – Умань.

  

 Ми вирушили у піший похід, не дивлячись на ранкову спеку і попрямували на зустріч пригодам.

  

 Поле, долина, ліс, річка, озеро… На них не можливо дивитись без захвату. Вони починаються тут, під самісінькими твоїми ногами, з невеличких кущиків і травинок, польових квітів і лікарських рослин, метеликів і жуків, ящірок і жаб, безмежного моря солом'яно-жовтих колосків, на яких, мов на струнах, грає вітер, перетворюючи простір навколо тебе на щось дивовижне! Ми рідко звертаємо увагу на прекрасне, що оточує нас. А це все є наша рідна Україна!!!!

  Піший похід-завжди весело і цікаво, а особливо коли відстань зовсім не маленька. Ми це зробили, показали самі собі, що змогли подолати більше 25 км.

Весело проведені вихідні – заряд на цілий тиждень, у нашому випадку – на цілий рік. Море позитиву, гарні емоції,  чудовий  настрій. В польових умовах студенти пройшли курс молодого бійця, починаючи з пробудження о 5  ранку, і закінчуючи ночами без сну. Так, звісно, жоден похід не може бути ідеальним, але нічого не завадить говорити, що похід був найкращим. Було по справжньому круто! Бачили все – і схід і захід сонця, просторі лани, і скали! Дуже захопливо та цікаво, йшли пішком вперше, зовсім не пожалкували – варто піти та побачити все своїми очима.

  

  Дякуємо Розборській Ларисі Василівні за можливість відчути себе в таких умовах: прожити вихідні без інтернету і спілкування у соціальних мережах. Для нас це були найкращі вихідні. Цей маленький похід в Корж-Кут ми запам'ятаємо на все життя!

  

Тож запрошуємо всіх бажаючих випробувати свої сили,  і наступного разу вирушити  в піший похід з нами.

 

Беденко О., Тищенко К., Грабовенко Н.

студенти груп 11-ек і 11-б