Остання редакція: 27 вересня 2023

ВІТАЄМО ПЕРШОКУРСНИКІВ!

Дружній колектив викладачів та співробітників факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин щиро вітає в університетській родині першокурсників!

Попереду - цікаве студентське життя, знайомства, емоції та незабутні роки, які залишаться назавжди у вашій пам'яті. Бажаємо  Вам наполегливого і сумлінного навчання та бути гідними високого звання студента Уманського національного університету садівництва, шанувати і примножувати славні традиції Alma mater !

Хай кожен день дарує нові можливості жити за покликанням серця, любити свою Батьківщину та майбутню професію, вдосконалювати свої знання, розкривати таланти, втілювати мрії у життя! Адже в складних умовах сьогодення нашій  країні потрібні такі молоді, перспективні та прогресивні люди!