Остання редакція: 16 січня 2024

Зимові канікули з користю для наших Захисників!

Студенти факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин вдало поєднують успішне навчання, активний відпочинок та волонтерський вклад задля перемоги.

У свій вільний час приєднався до корисних   справ які розпочали місцеві волонтери, а саме плетіння маскувальних сіток та виготовлення окопних свічок для 28-ої окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу.Також  активно був залучений до виготовлення та розвішування шпаківень в Червононерубаївському лісництві, який  щорічно  проходить в рамках акції Державного агентства лісових ресурсів України «Майбутнє лісу у твоїх руках». Адже, розвішування шпаківень – це біологічний метод боротьби з шкідниками лісу, який не шкодить довкіллю на відміну від хімічного. Птахи потребують захисту і нашої уваги в усі пори року. І добре було б, якби не лише лісівники, а й усі люди пам’ятали: стан нашого довкілля та природи багато в чому залежить від нас, і  ми повинні дбайливо ставитися до всього,  що нас оточує.
с.Розумівка Кропивницький район. Разом ми сила! Разом до Перемоги!
(Красюк Олексій 11-с група факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин)

Зимові канікули — ідеальний  час для зимових видів спорту. Це не тільки корисно для здоров’я, але й  дає можливість весело провести час на свіжому повітрі. Тому з друзями ходила на каток. Допомагаю батькам ,та встигаю займатись волонтерством в рідному містечку.В нас збирається молодь та плетемо маскувальні сітки
Дякую нашим захисникам та захисницям,в тому числі моєму хлопцю та татові які боронять нашу країну,за можливість жити та працювати,навчатись, мріяти, любити, посміхатись, радіти зимовому сонечку, будувати плани...Також дякую за те, що ви щодня, ризикуючи своїм життям, оберігаєте нас! Ваша мужність та жертовність заслуговують на наш низький уклін. Завдяки вам, мільйони українців мають надію на майбутнє. Ви - наші янголи-охоронці
(Любченко Анна,студентка 31-Б групи,факультету Плодоовочівництва,екології та захисту рослин).

На зимових канікулах я вирішила відновити і вдосконалити свою техніку народного танцю разом з дівчатами ансамблю. За період навчання у школі я займалася у зразковому хореографічному ансамблі "Дитинства світ" впродовж 10-ти веселих років. Ці заняття хороші не тільки для тіла, а й для душі. І дякую нашим захисникам, що ми маємо змогу займатись улюбленою справою.( Свирид Уляна студентка 11-с групи, факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин)

Зимові канікули проходять у праці. Дякую нашим захисникам за можливість ходити на роботу. Працюючи секретарем директора Комунального закладу «Голованівський професійний ліцей Кіровоградської обласної ради»отримую досвід, заробітню плату і з цих коштів донатю на допомогу Нашим військовим ЗСУ (Наталія Красовська , студентка 11- к - б групи, факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин)