Остання редакція: 05 травня 2024

Благодійний захід до Великодня!

Великдень — це одне з найбільших християнських свят. Кожен у цей день повинен відчути радість від Воскресіння Христового.

Напередодні світлого Великодня, колектив факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин та вся університетська родина  традиційно взяли активну участь у благодійній акції збору Великоднього кошика захисникам України. Адже сьогодні кожний з відважних воїнів на вогненних рубежах виборює право на життя українців та саме існування нашої держави, демонструючи незламний дух вільного козацтва та велику відповідальність за всю націю.

Талановиті та активні студенти, художні керівники Центру культури демонстрували патріотичні співи, танці та декламували, даруючи позитвні емоції усім присутнім, які в свою чергу сприяли  збору коштів,  для підготовки подарунків нашим захисникам — співробітникам та студетам, що зараз боронять державу, а також для купівлі автомобіля  військовим, серед яких студент факультету агрономії. Випечені з любо'ю запашні паски, дбайливо розписані крашанки та інші смачні атрибути святкового кошику були передані нашим захисникам. У єдності наша сила! Завжди були і будемо надійним тилом! Все буде Україна!