Остання редакція: 22 листопада 2022

Результати конкурсу есе "Роздуми про академічну доброчесність"

Студенти факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин долучилися до конкурсу, за  ініціативи  бібліотеки Уманського НУС, есе «Роздуми про академічну доброчесність», який був приурочений двом подіям: відзначенню Дня відповідальності людини, що припадає на 19 жовтня, та Міжнародного дня академічної доброчесності 21 жовтня. Перший етап конкурсу передбачав розгляд робіт в межах кожного факультету. Після цього відібрані найкращі твори були передані до другого етапу – університетського: серед усіх робіт оргкомітет повинен був обрати найкращі. До складу організаційного комітету увійшли:

1. Тетяна Кравченко – директор бібліотеки;
  2. Валентина Черниченко – помічник ректора;
  3. Леся Барабаш – кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування, начальник редакційно-видавничого відділу;
  4. Лариса Розборська – кандидат сільськогосподарських наук, доцент, завідувач кафедри біології, заступник декана факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин з виховної роботи студентів;
  5. Валерія Желєзна – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри харчових технології, заступник декана інженерно-технологічного факультету з організаційно-виховної роботи;
  6. Ірина Рассадіна – кандидат сільськогосподарських наук, доцент, старший викладач кафедри агрохімії і ґрунтознавства, заступник декана факультету агрономії з виховної роботи;
  7. Тетяна Мамчур – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри біології, куратор Наукового гербарію Уманського національного університету садівництва (UM);
  8. Світлана Каричковська – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри української та іноземних мов;
  9. Людмила Мовчан – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри української та іноземних мов;
  10. Лариса Осадча – кандидат психологічних наук, доцент кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних наук;
  11. Віра Побережець – провідний бібліотекар бібліотеки Уманського НУС;
  12. Марія Фіткаленко – провідний бібліотекар бібліотеки Уманського НУС.

До конкурсу прийняли роботи  32 студентів університету, які здобували освіту : молодший бакалавр (другого року навчання) – 2 роботи, бакалавр – загалом 26 робіт, магістр – 4 роботи.

Враховуючи завчасно визначених 4 критерія оцінювання (відповідність конкурсним вимогам; творчий підхід до розкриття теми; самостійність думок, міркувань та висновків автора; грамотність викладу матеріалу) конкурсанти максимально могли отримати 20 балів.

Серед призових відзнак, перше місце отримала Яна Сорока - студентка 21-м-ек групи факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин. Вітаємо з перемогою та бажаємо успіхів на всіх етапах здобуття освіти, а щоденні зусилля, сприяли досягненню найкращих результатів !