Остання редакція: 20 жовтня 2022

КОНКУРС "РОЗДУМИ ПРО АКАДЕМІЧНУ ДОБРОЧЕСНІСТЬ"

Студенти факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського НУС долучилися до написання конкурсного есе за темою "Роздуми про академічну доброчесність" з нагоди відзначення Дня відповідальності людини та вшанування пам'яті видатного українського, канадського та швейцарського науковця, мецената та громадського діяча - Богдана Гаврилишина. Студентські конкурсні  роботи оцінювала комісія, до складу якої увійшли Сергій Щетина - декан факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин, доцент кафедри овочівництва; Олександр Фоменко - заступник декана факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин з практичної підготовки студентів.

Всі конкурсні роботи заслуговують високої оцінки, адже виконані сумлінно та старанно, що свідчить про високоосвітченність, творчість, а також притаманну сукупність морально-етичних принципів і правил, якими мають керуватися учасники  освітнього процесу.  Після детального аналізу, обгорорення та перевірки на плагіат, серед усіх конкурсних есе, кращими визнано роботи студентів Олексія Яковенка - 21 - с групи, Ліни Груші - 31 - ек групи та Яни Сороки - 21 м-ек групи.

Вітаємо переможців та всіх конкурсантів та  бажаємо цілеспрямованості у досягненні мети!