Остання редакція: 24 жовтня 2023

Звітно-виборча конференція для студентів факультету

22 жовтня відбулася звітно-виборча конференція для студентів факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин. Згідно порядку денного, на конференції розглядали питання звітності роботи факультету, обрання делегатів від факультету на конференцію університету та порядок проведення виборів до студради факультету та обрання виборчої комісії.

Так, обрано делегатів на  університетську конференцію 24 жовтня та затверджено представників  з кожної спеціальності факультету,  за спеціальністю екологія: Баландюк Юлiя Вiталiiвна і Бевз Владислав Петрович - 21-ек; Бобонич Ольга Василiвна - 41-ек; Завершинська Юлiя Миколаiвна - 11к-ек;Стеценко Артур Володимирович - 11м- ек; за спеціальністю садівництво та виноградарство пропоную: Микода Іларіон Русланович і Поліщук Денис Віталійович 31 С, Юрпольський Роман Ігорович і Шкапенко Дмитро Сергійович,  Лещенко Микола Миколайович - 41 С, Свирид Уляна Ярославівна і Красюк Олексій Олексійович, Свистунова Дарія Миколаївна, Нетреба Тетяна Володимирівна, Гончаров Артем Олександрович - 11 С.; за спеціальністю захист і карантин рослин: Дробніцький Віталій Володимирович 11 к-зр, Павленко Антон Олексійович і Польовенко Альбіна Русланівна, Приходько Ростислав Юрійович, Ткачук Денис Олександрович 31-зр.; за спеціальністю біологія: Волкова Анастасія Валеріївна 41 б, Любченко Анна Сергіївна -31б, Зиза Денис Олегович - 11б, Муравська Юлія Миколаївна та Нагаївська Марія Русланівна - 11кб.

Кожен студент має право обирати і бути обраним до студради факультету. До виборчої комісії обрано : Нагаївська Марія - 11 к-б група, Микода Іларіон - 31 с група та Баландюк Юлія - 21 ек група.  Всі права та можливості прописані в положеннях про студентське самоврядування і в положенні про Вибори студентів. Завданням виборчої комісії нашого факультету полягає в підготовці і проведені виборів до  ради студентів самоврядування факультету. Від сьогодні розпочато передвиборчу кампанію до студради факультету.