Остання редакція: 05 жовтня 2023

Традиційна зустріч студентів із практичним психологом!

Традиційно, відбулася зустріч студентів першого курсу факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин із практичним психологом Уманського НУС, Валентиною МАЗУРЕНКО.

Під час знайомства та спілкування студентам було запропоновано різноманітні завдання, тести спрямовані на розкриття рівня мотивації до навчання та аналізу бар'єрів у здобутті нових знань. Оскільки перший рік навчання в університеті завжди вивляється для молоді складним, а нові обставини та складні умови сьогодення приносять зміни і мають вплив на якість засвоєння знань, адаптації для здобувачів освіти відіграє першочергове значеня. Значна увага приділялася розумінню цінності збереження рівноваги в цей складний час та спробували на практиці доступну і просту у виконанні техніку для самодопомоги. Адже, захист психічного здоров’я і соціального благополуччя срияє підвищенню єфективності усіх учасників освітнього процесу.