Остання редакція: 24 листопада 2023

Студентський лідер 2023.

В Уманському національному університеті садівництві відбувся творчий та креативний конкурс - "Студентський лідер - 2023", де взяли участь  обдаровані, енергійні здобувачі освіти усіх факультетів університету та проявляли свої здібності у різноманітних жанрах мистецтва. Так, обрані представники студенства, поділилися особистими історія, продемонстрували талант, інтелектуальні здібності та втілили свої мрії  на сцені. Кожен учасник вражав креативністю і харизмою, що захоплювало увагу усіх присутніх глядачів з перших хвилин свята. Після гідних виступів та прискіпливої оцінки жюрі,  між фіналістами розподілено номінації, зокрема "Мій талант" справедливо присуджено студентці факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин - Анні ЛЮБЧЕНКО! Вітаємо усіх із досягненнями та успіхом! Нехай у ваших серцях завжди буде місце для теплих студентських спогадів про роки, проведені у стінах Уманського НУС!