Остання редакція: 29 березня 2022

"Психологічна допомого собі та близьким в умовах воєнного часу"

У складний час сьогодення важливо зуміти зберегти свій спокій та підтримати рідних і близьких людей. Війна виснажує нас фізично та морально. Попри те, що наша психіка здатна адаптуватися під будь які складнощі, кожен день бойових дій у рідній країні пережити та сприймати надзвичайно складно. У цей складний час варто підтримува себе, рідних та близьких. Це життєво необхідно для  того, щоб зберегти здоров'я - фізичне та психологічне. Сьогодні, 29 березня, відбулася онлайн зустріч зі психологом Валентиною Мазуренко, інформація, рекомендації  та поради стали слушними для студентів та усього колективу факультету плодоовочівницта, екології та захисту рослин Уманського НУС.   Адже, надзвичайно важливим самому залишатися в ресурсі, щоб допомогти своїм близьким та країні.