+38 (04744) 3-40-77; +38 (04744) 3-07-32; +38 (098) 218-15-33
Меню

Останні новини

Всі новини

Засідання шостого дискусійного клубу «Садівництво і овочівництво. Новий погляд»

відбувалось у аудиторії  №77, корпус 1 і об'єднало 25 студентів із 4 навчальних закладів аграрної освіти України.

Студентські лідери обговорювали питання ефективності  вирощування  плодів  в  умова  зміни клімату, переваги  та  недоліки  генетично  модифікованої  овочевої продукції,  ефективність  використання  адсорбентів  для зниження  впливу  посухи  при  закладанні  виноградних насаджень, які препарати краще вибрати для захисту рослин «Оригінальні» або «Генерики»

Модератором засідання був доцент кафедри захисту і карантину рослин Ігор Крикунов. Йому допомагав доцент  кафедри захисту і карантину рослин Дмитро Адаменко.  

За результатами засідання дискусійного клубу були відзначені найбільш активні його учасники:

1. Марина Гребенюк, Львівський національний аграрний університет;

2. Олександр Омаідзе, Одеський державний аграрний університет;

3. Єлизавета Іванова, Одеський державний аграрний університет;

4. Яків Бабій,  Новоушицький коледж Подільського державного аграрно – технологічного університету.

 

За результатами обговорення учасники дискусійного клубу рекомендують:

1. На базі провідних аграрних вищих навчальних закладів освіти організувати та провести протягом 2018–2019 років науково-практичні конференції, присвячені актуальним проблемам вирощування продукції садівництва і овочівництва.

2. Активізувати співпрацю з національними та міжнародними фондами щодо залучення членів студентського активу вищих навчальних закладів до реалізації програм у науковій та виробничих сферах.

3. Посилити увагу в навчальних програмах аграрних вузів України до вивчення досвіду передових європейських країн щодо вирощування продукції садівництва і овочівництва.

4. Активізувати навчальну підготовку студентів та молодих спеціалістів за кордоном у провідних аграрних компаніях та навчальних закладах.

5. Заохочувати студентів аграрних закладів брати участь у наукових розробках та створити у структурі Міністерства аграрної політики та продовольства України підрозділи, на які будуть покладено обов’язки щодо співпраці молоді з Національною академією аграрних наук.

 

Висловлюємо щиру подяку учасникам дискусійного клубу за змістовні доповіді та жваве їх обговорення. 

 Доцент кафедри захисту і карантину рослин І.В. Крикунов